מועדון הצילום,החל את פעילותו בינואר 2012. פעילות המועדון מספקת,לחובבי צילום, את האפשרות להמשיך ולממש את,אהבתם ,ותשוקתם,לצילום, מחוץ למסגרות של,קורסי צילום,מובנים, על ידי יציאה למגוון רחב של,סיורי צילום,והרצאות.
הסיורים כוללים,ליווי, הנחיות וטיפים מעשיים,וכן,משוב על צילומים,שנעשים תוך כדי. הפעילות במועדון הצילום ייחודית באופיה וחורגת מגבולות הצילום בלבד.
הסיורים מגוונים: חלקם מותאמים,לאירועים אקטואליים אטרקטיביים,,המתרחשים,במרחב הציבורי,וחלקם מהווים שילוב של,סיורים על פי נושאים. נעשית,עבודת הכנה,לפני הסיורים במטרה להעשיר אותם בתכנים ולהפוך את הסיורים לנוחים מבחינה לוגיסטית. מדי פעם משולבים הסיורים,בביקור בתערוכות צילום,ובמפגשים עם אמנים,מתחום הצילום ומתחומי האמנות בכלל.
מאמץ מתמשך מושקע במציאת האירועים המיוחדים הללו, בבדיקת התאמתם לצרכי הקבוצה, במיון המיוחדים שבהם ובהרכבת מגוון רחב של פעילויות, שיכסו את עושר התרבויות המאפיין את,החברה בה אנחנו חיים.
מגוון הסיורים כולל,תיעוד חגים וטקסים יהודיים,ונוצריים ברחבי הארץ, פסטיבלים ייחודיים ומגוונים, אירועי ספורט אתגרי, מצעדים, אירועי תרבות ומופעים, יציאות מתוכננות,לצילומי טבע,ויציאות,ספונטאניות,לתיעוד תופעות טבע מיוחדות,ומזג אוויר חריג, סיורי רחוב בערים ובשווקים, סיורי יום וסיורי לילה ועוד. 
במפגשי המועדון מוקצה זמן,למשוב על צילומים,מהסיורים ומפרויקטים אישיים של המשתתפים. כמו כן משולבות,הרצאות מגוונות,על ,צילום ואמנות,ומדי פעם מוזמנים,צלמים, אמנים ומרצים להרצאות אורח. מפגשי הכיתה מתקיימים ברובם במועדון בקיבוץ הראל.
"בצלמנו"- מועדון הצילום של דובי

 
טלפון: 052-2496867  |  דוא״ל: dubifeiner@gmail.com  |  כתובת: קיבוץ הראל